Okul Müdürümüz

Image

Değerli Velilerimiz,

Özel TÜRSAB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak tüm öğrencilerimizi Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılâplarından ödün vermeyen, onları akademik ve sosyal yönden donanımlı, modern yaşam kurallarını yaşam biçimine dönüştürmüş, özgüveni yüksek, bağımsız düşünebilen, değerli bireyler olarak yetiştirmek başlıca hedeflerimizdendir.

 2005 yılında kurulmuş olan okulumuz; güçlü öğretmen kadrosuyla turizm sektöründeki deneyimini genç kuşaklara doğru ve etkin bir şekilde aktarabilmek, akılcı, katılımcı ve dinamik bireyler yetiştirebilmek için yola çıkmıştır.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sizleri milli kültürel değerlerini tanıyan, benimseyen ve bu değerlere saygı duyan kendisiyle, ailesiyle ve çevresiyle barışık, hoşgörülü, paylaşımcı, erdemli ve mutlu bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz. Ülkemizin geleceği, güvencesi sizleri Atatürk’ün izinden giden ve toplumun değerli bireyleri olarak yetişmiş görmek bizim için en büyük mutluluk olacaktır.

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Bu ailenin bir üyesi olma onuruyla, yeni eğitim-öğretim yılının hepimize huzur ve başarı getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

S. Osman Aykut

Okul Müdürü

Image